دانلود گام به گام , جزوه و نمونه سوالات امتحانی

سوالات و پاسخنامه امتحانات نهایی دوازدهم 98 - نمره برتر

دانلود گام به گام , جزوه و نمونه سوالات امتحانی

جواب امتحانات نهایی دوازدهم 98

دسته بندی : نمونه سوالات , پایه دوازدهم

جواب امتحانات نهایی دوازدهم 98

پاسخ نامه امتحانات دوازدهم ریاضی و تجربی و انسانی

جواب امتحانات نهایی دوازدهم 98

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : تمام درس ها | موضوع : نمونه سوال | نویسنده : نمره برتر

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : دوازدهم – ریاضی , تجربی و انسانی

 

جواب امتحانات نهایی دوازدهم 98 : از انجایی که سایت نمره برتر یکی از فعال ترین ها بین بقیه سایت ها میباشد ؛ امروز تصمیم داریم تا جواب برگه های امتحانی تمام درس های پایه دوازدهم را برای شما قرار دهیم .

حتما این مطلب را با استفاده از ستاره روی مرورگر ( در قسمت بیشتر یا سه نقطه ) ذخیره کنید و بعد از هر امتحان آن را باز کنید. در این مطلب برای امتحان بعدی مجموعه ای از جزوه ها , نمونه سوالات ، گام به گام و برنامه امتحانی را برای هر درس قرار میدهیم .

 

قابل توجه دوستانی که دنبال خرید و فروش سوالات هستند :

طبق اطلاعیه سایت مرکز آموزش و پرورش  : هشدار مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

با توجه به نزدیک شدن ایام امتحانات نهایی خرداد 1398 ، متاسفانه شاهد فعالیت گسترده سودجویان در فضای مجازی و بویژه شبکه های اجتماعی هستیم که با تبلیغ به فروش سوالات جعلی و اخذ وجه اقدام به کلاهبرداری می نمایند .

لازم است دانش آموزان عزیز و خانواده های آنها ضمن هوشیاری ، مراقبت نمایند در دام این کلاهبرداران گرفتار نشوند و درصورت مشاهده چنین مواردی می توانند موضوع را از طریق پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی اطلاع دهند.

جواب امتحان نهایی دینی دوازدهم

امروز ( 31 خرداد 98 ) امتحان دین و زندگی برگزار شد . بیشتر دانش آموزان این امتحان را سخت میدانستند .
توجه کنید که ما در حال آماده سازی این پاسخ نامه میباشیم.

 

جواب امتحان ریاضی دوازدهم ( هندسه ، ریاضی 3 و ریاضی آمار )

در این بخش نیز جواب ها و سوالات مربوط به امتحان دوم پایه دوازدهم را قرار میدهیم . این امتحان یکی از دشوار ترین امتحانات میباشد . امیدوارم دانش آموزان تمام وقت خودشون رو برای این امتحان بزارن و اصلا دنبال حاشیه نباشند.

 

بخش دانلود

پیشنهاد میشود از مطالب روبرو نیز دیدن فرمایید : دانلود نمونه سوالات هندسه دوازدهم نمونه سوالات ریاضی دوازدهم 

 

جواب امتحان نهایی فیزیک دوازدهم

بعد از پشت سر گذاشتن دو امتحان نهایی به امتحانات فیزیک رسیدیم .فکر میکنم بعد از این دو امتحان دیگه به سختی یا آسون بودن امتحانات پی بردید !  پیشنهاد من برای این امتحان اینه که علاوه بر کتاب یا جزوه معلم حتما یکی از کتاب های کمک آموزشی رو هم بخونید . اگه کتاب فیزیک آبی کانون رو دارین حتما کامل بخونیدش که 18 رو میگیرید و یا اگه خیلی توی فیزیک ضعیف هستید کتاب پرسمان فیزیک گاج خیلی خیلی کمک میکنه مخصوصا وقتی برای هر درس مثال هم آورده

همچنین پیشنهاد میشود از گام به گام فیزیک دوازدهم و نمونه سوالات فیزیک دوازدهم نیز دیدن فرمایید.

 

جواب امتحان نهایی علوم و فنون ادبی دوازدهم

در این قسمت نیز قصد داریم تا امتحانات علوم و فنون ادبی دوازدهم را برای رشته انسانی قرار دهیم . امتحان علوم و فنون ادبی دوازدهم در تاریخ یک شنبه ( 5 خرداد 98 ) برگزار میشود . حتما از سوالات متن علوم و فنون ادبی دوازدهم ؛ گام به گام علوم و فنون دوازدهم و همچنین نمونه سوالات علوم و فنون ادبی دوازدهم دیدن فرمایید.

 

جواب امتحان نهایی هویت اجتماعی دوازدهم

در این قسمت نیز قصد داریم تا امتحانات هویت اجتماعی دوازدهم را برای رشته ریاضی و تجربی قرار دهیم . امتحان هویت اجتماعی دوازدهم در تاریخ سه شنبه ( 7 خرداد 98 ) برگزار میشود .پیشنهاد میشه حتما نمونه سوالات هویت اجتماعی دوازدهم را از نمره برتر دریافت نمایید.

 

جواب امتحان نهایی جغرافیا دوازدهم

درس جغرافیا مثل درس های دیگر رشته انسانی دارای سوالات زیادی میباشد. ما برای شما چند جزوه خیلی قوی آماده کرده ایم . شما میتوانید سوالات متن جغرافیا دوازدهم و هم چنین گام به گام جغرافیا دوازدهم را در نمره برتر دریافت نمایید.

 

بخش دانلود

جواب امتحان عربی دوازدهم ( ریاضی و تجربی )

چهارمین امتحان پایه دوازدهم ( رشته ریاضی و تجربی ) مربوط به درس عربی میباشد . در این مطلب نیز برای شما جواب (پاسخنامه) امتحان نهایی عربی را قرار داده ایم . پیشنهاد میشود برای این امتحان از گام به گام عربی دوازدهم ؛ ترجمه متون عربی دوازدهم و نمونه سوالات نوبت دوم عربی دوازدهم را دریافت نمایید.

جواب امتحان تاریخ دوازدهم

چهارمین امتحان رشته انسانی پایه دوازدهم سال 98 مربوط به درس تاریخ میباشد . در این مطلب بخصوص نیز برای شما نمونه سوالات نوبت دوم تاریخ دوازدهم و گام به گام تاریخ دوازدهم قرار گرفته شده است که میتوانید در نمره برتر آنها را دریافت نمایید.

جواب امتحان فارسی دوازدهم

امتحان فارسی در روز شنبه تاریخ یازدهم خرداد ماه برگزار میشود . امتحان نهایی فارسی برای رشته های ( ریاضی و تجربی و انسانی ) در یک روز برگزار میشود.  اگر به دنبال سوالات متن فارسی دوازدهم هستید یا نمونه سوالات فارسی دوازدهم امتحانی میخواهید میتوانید در نمره برتر دریافت کنید

 

جواب امتحان نهایی زبان دوازدهم دوازدهم

امتحان زبان انگلیسی دوازدهم در تاریخ 13 خرداد ماه 98 (دوشنبه) برگزار میشود . شما برای این امتحان نیز دو روز فرصت دارید تا کتاب رو جمع کنید . حتما از مطالب روبرو برای این امتحان نیز دیدن فرمایید : 1. گام به گام زبان دوازدهم 2. گرامر زبان دوازدهم 3.معنی کلمات زبان دوازدهم 4.نمونه سوالات زبان دوازدهم

 

جواب امتحان نهایی حسابان دوازدهم

بعد از این امتحان دانش آموزان گروه ریاضی فیزیک 3 امتحان نهایی دیگر دارند ، امیدوارم که برای این امتحان حسابی آماده شوید و تمرینات خیلی خیلی زیادی حل کنید . حتما از نمونه سوالات حسابان دوازدهم نیز دیدن فرمایید.

جواب امتحان نهایی زیست دوازدهم دوازدهم

زیست شناسی اصلی ترین درس رشته تجربی میباشد که در تاریخ 18 خرداد 98 برگزار میشود . شما برای این امتحان 5 روز زمان دارین پس حسابی از این زمان استفاده کنید تا نمره بالایی کسب کنید. حتما از مطالب روبرو نیز استفاده کنید.جزوه زیست دوازدهم | گام به گام زیست دوازدهم | نمونه سوالات زیست دوازدهم | سوالات متن زیست دوازدهم

جواب امتحان نهایی فلسفه دوازدهم

امتحان فلسفه دوازدهم نیز در تاریخ 18 خرداد ماه 98 (شنبه) برگزار میشود . شما دانش آموزان رشته انسانی برای این امتحان 5 روز زمان دارید تا تمام کتاب را بخوانید . ما پیشنهاد میکنیم از سوالات متن فلسفه دوازدهم استفاده کنید.

جواب امتحان نهایی شیمی دوازدهم

امروز هم امتحان شیمی دوازدهم برگزار شد . این امتحان برای گروه تجربی و ریاضی میباشد که در نمره برتر قصد داریم تا جواب کامل امتحان نهایی شیمی دوازدهم را قرار دهیم . امتحان شیمی نیز در دوشنبه 20 خرداد ماه 98 برگزار شد.

جواب امتحان نهایی سلامت و بهداشت دوازدهم

امروز نیز امتحان سلامت و بهداشت دوازدهم نیز برگراز شد . امتحان سلامت و بهداشت آخرین امتحان گروه جربی بود ولی برای رشته های انسانی و ریاضی یک امتحان دیگر نیز مانده. بیشتر دانش آموزان از اینکه این امتحان در کنکور نیامده ولی نهایی شده گله داشتن ولی امتحان آسونی بود. [ادمین : دیشب مثل اینکه امتحان در برخی کانال های تلگرامی و روبیکا لو رفته بود ؛ آیا واقعا همون سوالات بود یا برخی به دروغ و برای کلاه برداری شایعه درست کردن ؟ خواهشا جواب بدید !]

 

جواب امتحان نهایی ریاضیات گسسته دوازدهم

امتحان نهایی ریاضی گسسته ، آخرین امتحان گروه ریاضی می‌باشد و از طریق لینک زیر قابل دریافت هست!

 

جواب امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم

امتحان نهایی جامعه شناسی ، آخرین امتحان گروه علوم انسانی می‌باشد و از طریق لینک زیر قابل دریافت هست!

 

 


گروه درسی

 

 

 

ساعت امتحان 8 صبح
     رشته تحصیلی

تاریخ امتحان

رياضي فيزيک علوم تجربی ادبيات وعلوم انسانی علوم و معارف اسلامی
سه شنبه

1398/2/31

📥تعلیمات دینی (3) 📥تعلیمات دینی (3) 📥تعلیمات دینی (3) علوم و معارف قرآنی (3)
پنج شنبه

1398/3/2

📥هندسه (3) 📥ریاضی (3) 📥ریاضی و آمار (3) ریاضی و آمار (3)
یکشنبه

1398/3/5

📥 فیزیک (3) 📥 فیزیک (3) 📥علوم و فنون ادبی (3) علوم و فنون ادبی (3)
سه شنبه

1398/3/7

📥 علوم اجتماعی 📥 علوم اجتماعی 📥 جغرافیا (3) 📥 احکام (3)
پنج شنبه

1398/3/9

📥عربی ، زبان قرآن (3) 📥عربی ، زبان قرآن (3) 📥تاریخ (3) 📥عربی (3)

(زبان تخصصی رشته )

شنبه

1398/3/11

📥فارسی (3) 📥فارسی (3) 📥فارسی (3) 📥فارسی (3)
دوشنبه

1398/3/13

📥زبان خارجی (3) 📥زبان خارجی (3) 📥زبان خارجی (3) 📥زبان خارجی (3)
شنبه

1398/3/18

📥حسابان (2) 📥زیست شناسی (3) 📥فلسفه (2) 📥فلسفه (2)
دو شنبه 1398/3/20 📥شیمی (3) 📥شیمی (3) 📥عربی (3)

(زبان تخصصی رشته )

📥تاریخ (3)

( تخصصی رشته )

چهار شنبه

1398/3/22

📥سلامت و بهداشت 📥سلامت و بهداشت 📥سلامت و بهداشت 📥سلامت و بهداشت
شنبه

1398/3/25

📥ریاضیات گسسته 📥جامعه شناسی (3) اصول عقاید (3)

 

حدود یک هفته بعد از آخرین امتحان کارنامه رو میتونید دریافت کنید. لطفا در نظرات نتایج کارنامه رو به ما بگید

دیگر موارد
 • 8th ژوئن 2019
 • alireza
 • بازدید :: 10,590
 • نظر :: [ 3,946 ]
 1. ایدا گفت:

  سلام بچه ها کسی درمورد ترمیم معدل چیزی میدونه؟ این که شرایطش چیه؟ کی میشه واسش اقدام کرد؟ با هر نمره ای که داشته باشی میشه؟

 2. حمید گفت:

  سلام خدمت دوستان عزیز
  برای تبصره و تک ماده نمره چجوری باید باشد سالانه مهمه یا برگه نهایی

 3. مهسا گفت:

  سلام بچه ها میگم کارنامه ها کی میان؟؟

 4. برکه گفت:

  سلام
  ادمین نمیشه سوالایی ک بچه ها میگن تو اینستا نمره برتر بذارین؟

 5. mahdi گفت:

  کارنامه مگه اومده؟

 6. ناشناس گفت:

  چنتا تبصره میشه زد

 7. نرجس گفت:

  کارنامه عالی بود پایین تر از ۱۸۰۵ نداشتم شکر خدا

 8. 666 گفت:

  مهدی جان میشه یه راهنمایی بکنی چطور جمع بندی میکنی لطفا؟!

  • Mahdi گفت:

   من کتاب های مخصوص جمع بندی رو اونهایی رو که لازم بود رو تهیه کرده ام .کتاب زیادی لازم نبود مثلا زیست شناسی من به جای کتاب جمع بندی یه کتاب تست پایه تهیه کردم. همزمان با تست زنی کتابای جمع بندی50 تست منتخب از زیست و 35 تست منتخب شیمی رو باهاش میزنم سعی میکنم یک روز روصرفش کنم(صبح یه آزمون شبیه ساز کنکور از خودم برگزار میکنم و عصر و شب هم بررسی) و دو روز یا یه روز یعدی هم صرف رفع اشکال میکنم اینطوری یه قول شما قاطی هم نمیکنیم و بازده خوبی هم داره البته راه و روش های هرکسی فرق میکنه .اگ روش شما الان بازده خوبی داره همونو برید

 9. maehd گفت:

  یک سری از افراد هستند بااینکه تمام درس ها رو خوند ولی دوباره استرس دارند وباعث می شود در کنکور نتیجه خوبی به دست نیاورند ولی یک سری دیگه افراد هستند که فقط سر خود کلاه میگذارند یعنی حتی با خودشون هم دروغ می گند وهی میگند این درس رو بلدم او یکی هم بلدم واین افراد نیز متا سفانه در کنکور نتیجه به دست نمی اورند ومن تنها تو صیهی که به شما دارم توی این مدت زمان کوتاه با خود یکرو باشید وتمام سعی وتلاشتون رو کنید تا استرس بر شما غلبه نکند وبا پناه به خدا ان شااا تمام بچه های در دانشگاه ورشته مورد نظر قبول می شوند به امید حق.

  • ناشناس گفت:

   من از وقتی امتحان نا تموم شده هی به فکر کارنامم اصلا نمی تونم تمرکز کنم چی کار کنم هی ایترس دارم

   • ناشناس گفت:

    دوست عزیزسلام شما میتونید کارهای انجام بدید که از استرس شما کاسته شود ازجمله این که در اوقات فراغت اصلا به مسایل درسی فکر نکن دوم اینکه در هنگام خواندن نماز از خداوند کمک بخواهی چون واقعا تاثیر دارد وسوم اینکه فکر های بد به ذهن خود راه نده به این فکر کن که کنکور قبول میشی یا اینکه فقط به رشته مورد علاقهت فکر کن.
    به امید خدا به هدف مورد نظر میرسی

   • آوا گفت:

    فقط میتونم بگم‌ب چیزی ک گذشت فک نکن…چ بد چ خوب دیگ کاریش نمیشه کرد …..

 10. النا گفت:

  بچه ها واسه کنکور دارید میخونی

 11. ناشناس گفت:

  مهدی جان شما کجایی هستین؟

  • Mahdi گفت:

   راستش میخواستم این سوالو پاسخ ندم بهتون. ولی دوست ندارم یکی ازم سوالبپرسه و من جواب ندم ولی حالا پاسخ این سوالتون بمونه واسه بعد کنکور انشاءالله تو گپ با هم آشنا میشیم

   • ناشناس گفت:

    چرا مگه چه مشکلی هست
    اگه هرکسی اینو بفهمه که همه شهرهاوملیت ها به نوعی توساختن ایران اهمیت دارندوهر ملیتی شایسته ی احترامه دیگه مشکلی با بیان این که اهل کجاست نخواهد داشت
    من به شخصه لر هستم ولی در اصفهان به دنیا اومدم وبزرگ شدم
    وبرخلاف خیلی از افراد هیچ گونه مشکلی بابیان این موضوع ندارم

   • Mahdi گفت:

    مسئله این نیست برادر
    من میخواستم بیام گپ و اونجا صفا و صمیمیت خودشو داره وگرنه قصدی نداشتم( اگر هم ناراحت شدید من عذر میخوام)
    ولی در هر حال از آشناییتون خوشبختم

   • ناشناس گفت:

    فکر میکنم یه سوء تفاهم کوچیک پیش اومده هم برای من هم براشما
    اگه حرفی زدم باعث رنجش شماشده عذرمیخوام

   • ناشناس گفت:

    وگرنه مگه میشه آ دم شخصی با این دید زیبا ومثبت اندیش دوست نداشته باشه
    منم از اشنایی باهاتون خوش وقتم برادر

   • 666 گفت:

    آدم بلی ولی من که آدم نیستم فرشتم
    (شیطانم جزو فرشته هاست)

   • Mahdi گفت:

    تاج سر بنده اید شما خوشبختم داداش

  • Mahdi گفت:

   اصفهانی ام عزیز

 12. شایان گفت:

  کارنامه ها دقیقا کی میاد مدرسه ما هیچی نگفته!

 13. ناشناس گفت:

  برادر مهدی کنکور دادی حتما اینجا به ماهم اعلام کن چکارکردی کنکورو قبول شدی یانه
  البته شما که صد درصد قبولی 🙂

  • Mahdi گفت:

   من واقعا خیلی خوشحالم که بین شمام و ان شاءالله اگه گپتون هم اینجوری صمیمی باشه بعد کنکور مزاحم میشم ….چشم حتما بهتون میگم ..همتون تاج سرید

 14. ناشناس گفت:

  كي مياد كارنامه ها؟

 15. محمد گفت:

  مهدی داداش خدایی فکر میکردم الان یه ریش سفیدی باین حرفهات خخخ داداش هم سنیم پس ….خدایی حرفات خیلی روحیه میده بده ما مگه نه بچه ها؟

   • roza گفت:

    واقعا راس گفتی یکی پیدا شده یه مشت چرت و پرت تحویل میده یع عده هم استقبال میکنن افرین به همین روند ادامه بدین

   • زری جون گفت:

    خخخخخ باید متفاوت باشی😅😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂🤣🤣

   • Arash گفت:

    خیلی متفاوت
    هاهاهاهاهاهاهاها

   • Mahdi گفت:

    یه بزرگواری به من گفت: تو نیکی را از دست مده، دیگران نیز خوب خواهند شد. وجود نیکان همچون باد و [ وجود ] بدان همچون گیاه است. هرجا باد بوزد، گیاه به ناچار سر فرود می آورد.

 16. milad4020 گفت:

  سلام دوستان یه نکته جالب اگه همه درساتونو تو کنکور ببن 20 تا 30 درصد بزنید تو بازه ششم قرار میگیرید که رتبتون بین 3000 تا 4000 میشه
  که توی این بازه کافیه زبانو بین5تا10درصد بزنی .

  یاحق

  • آوا گفت:

   اره منم همیشه از این تعجب میکنم ینی بعضیا انقدرم نمیزنن؟؟ینی هر درسی تقریبا ۸تاسوال…یا انقدر سخته ک ….
   میگن امسال کنکورش اسونه😉😉

   • آوا گفت:

    من تو محاسبه درصد گزینه دو زدم
    منطقه ۳
    بین ۴۰ تا ۵۰ بزنی دوهزار
    ۳۰…۴۰ هم ۳هزار تا ۴هزار

  • 666 گفت:

   کی گفته بادرصد ۲۰و۳۰ هیچکس رتبش به۴۰۰۰نزدیکم نمیشه
   سال های پیش همه رو تو رنج ۴۰تا۵۰میزدی میومد رو۵۰۰۰تا۶۰۰۰چه برسه امسال بااین گندی که تو ظرفیتاکنکور زدن که طرف بارتبه ۷۵۰کنکورم پزشکی چلغوزآباد نمیاره

  • داروسازی تحمل کن چن روز مونده تا بهت برسم گفت:

   اره ولی واسه کسی که میخواد پیام نور قرچک اباد بخونه موثره هیچوقت یه دانشگاه معتبر مثل دانشگاه شهید بهشتی یا دانشگاه تبریز با همچین رتبه ای دانشجو قبول نمیکنه شاید انسانی و ریاضی بتونن با همین رتبه برن دانشگاه چون تعداد متقاضی کمه
   ولی واسه کسی که میخواد یه رشته ی تاپ تو یه دانشگاه مشهور و شناخته شده درس بخونه اصلا همچین چیزی بدردش نمیخوره باید دروس عمومی رو بالای 70 بزنه دروس اختصاصی ی 50یا 60 بزنه خواهشن اول اطلاعات لازم رو کسب بکنید بعدش اطلاع رسانی کنین تا اینده ی چند نفر به خاطر شما خراب نشه این حرف شما تقریبن برا سه سال پیشه
   واسه کسی که هدفش فقط رفتن به دانشگاهه و واسش مهم نیست چه رشته ای میخواد بخونه اره این روش کارسازه

   • آوا گفت:

    این طور ک تو گفتی بالای ۷۰ این رتبش زیر هزاره ….تو درس بخون بدستش بیار …کسی درس و هدفش مهم باشه ی بار میره پیشه مشاور ازش بپرسه یا حداقل ب خودش زحمت میده کارنامه نفرای برتر سال قبلو ببینه
    منم مشاورم بم گفته کلا بالای ۵۰ دانشگاه تهران قبوله هرکی بزنه درضمن من باتوجه ب منطقه خودمون و استانمون و رشتم گفتم و طبق کارنامه کنکوریای سال بعد
    و دراخر اینده خراب بشه؟؟؟ مثلا ب امید حرف ما میخواد نخونه؟؟؟مثلا اگ تا الان خوب خونده باشه از حافظه ش میپره اطلاعاتش؟ لطفا سعی نکن الکی ادای ادمای داناو خوبو دربیاری حرفت هیچ ربطی نداشت

   • داروسازی تحمل کن چن روز مونده تا بهت برسم گفت:

    خانم اوا من منظورم رشته های تاپ بود نه هر رشته ای بعدشم اگه یه سر بزنید تخمین رتبه ی قلم چی و همین درصد هایی که بنده اعلام کردم رو بزنی درصدت میشی یه چیزی دور بر 2000 مشاور بنده که کاملن شناخته شدس به قول معروف کارکشته میگن با این درصد هایی که گفتم تازه میتونی ازاد یا پردیس بخونی اگه قابل بدونید و واستون مایه ی سرافکندگی نباشه یه سر بزنید سایت قلم چی و همین درصد ها رو بزنین رتبتون میشه هولوهوش 2000الی 3000 بعدشم با توجه به سخنان استادان بزرگوار و مشاور درجه یک دارم این حرف رو میزنم
    من فقط دارم مثل یه خواهر راهنماییتون میکنم وگرنه واسه من مهمم نیست که اصلا قبول شید یا نه شما کجا و من کجا من همین درصد ها رو تو سنجش میزنم دوتا از دروس عمومی رو 100 میزنم ولی با این حال هنوزم راضی نیستم باید میانگین دروس عمومی بالای 70 درصد باشه میانگین دروس اختصاصی هم بالای 60 باشه تا با یه رتبه ی معقول تو یه رشته ی خوب و بنام بخونی وگرنه همه میتونن با 3000 یا 4000 پرستاری یا زیست شناسی یا ازمایشگاه بخونن بعدشم کسی که تا الان از همه ی دلخوشیاش تفریحاش همه ی زندگیش زده داره درس میخونه تا به هدفش برسه بنظرم این فرد صدر صد داناست

  • ناشناس گفت:

   دوست عزیز من میشناسم که طرف همه درسا رو بالا 40 زده،حتی زیست 72 درصد و عربی 86 درصد ،فقط 2تا درس زیر40 زده ، رتبه منطقه 2 شده 4500 اینو از کجا آوردی شما اونوقت؟؟؟؟؟

   • آوا گفت:

    خب اون رشتش تجربی بوده من از خودم در نمیارم ک
    اینجا یکی پیدا میشه ک عضو گزینه دو باشه چ لزومی داره بدون منبع چیزی بگم؟؟

   • آوا گفت:

    اگ‌اومدم گپ بعد کنکور میفرستم اگ ن ی جوری بهت میرسونم…اسمم ک نداری

   • alireza گفت:

    Gpnomrebartar
    اینو سیو کنید ایدی گپه

   • آوا گفت:

    مگه من اسم رشته اوردم ؟من انسانی منطقه ۳ زدم
    ینی یکی اینجا عضو گزینه دو نیس بزنه تو سایت خودش ببینه
    بعدشم چ لزومی داره بخوام بدون منبع از خودم چیزی بگم؟؟
    اگ راهیی نظرت میرسه بگو میفرسم تو سایت یکی بود عکس فرساد بگین چجوریه اگ بلدین میفرسم

 17. ناشناس گفت:

  سلام اگه نمره ی رو برگه کمتر از ۷ باشه میشه تبصره زد

  • ناشناس گفت:

   اگه نمره ی سالانت بالای ۷باشه اره می شه تبصره زد

   • 666 گفت:

    اطلاعات غلط نده به بچه
    دوست عزیز اگه نمره سالانه یعنی میانگین نمرات کل سال تحصیلی بالا۱۰بشه پاسی

 18. مینا گفت:

  وای من احساس میکنم واسه امتحان سلامت اسمم و ننوشتم حالا چیکا کنم؟رو پاسخنامه اسمم و ننوشتم

 19. پرنیا گفت:

  سلام….میگن میشه بامعدل(سابقه تحصیلی)انتخاب رشته کرددقیقامعدل بالای چندمیتونه بامعدلش دانشگاه دولتی بره؟؟؟

 20. فاطمه ص گفت:

  جیگر 4 کجایییییییییییییییییییییی

  جیگر (1)اصلی ///نسلت داره زیاد میشه
  بعد میرسه بههههههههههههه
  جیگر 1398
  یعنی هزاران جیگررررررررررررررررررررررررر

 21. milad4020 گفت:

  سلام دوستان درس فلسفه دوازدهم توی کنکور 10 سوال داره و درسای مهمشم فصل سوم . فصل چهارم خیلی مهم . فصل پنجم . فصل ششم خیلی مهم . فصل هشتم . فصل یازدهم . فصل دوازدهم . اگه کتاب فلسفه 2خوب بخونید میتونید بالا 40 درصد فلسفه و منطقو بزنید . موفق باشید .

  • نفس گفت:

   خب شما از کجا میدونید😳!!!!!

   • آوا گفت:

    تو نت هست دیگه …سوالات پرتکرار و درسای مهم
    یا حذفیات ک تو سایت سازمان سنجش هس

  • نفس گفت:

   ایدی تلگرامتو لطف میکنی

  • محسن گفت:

   ایدی تلگرامتو میدی تا برام سوال پر تکرار رو بفرستی

   • آوا گفت:

    میلاد گف دیگ

   • آوا گفت:

    منظورم خود سوال پرتکرار نیس درساییه ک ازش مداوم دارن سوال میدنه تو نت سرچ کن
    متاسفانه من الان ن تل دارم ن اینستا تا کنکورو بدم وصل کنم

 22. ناشناس گفت:

  سلام.امیدوارم همه شما عزیزان موفق بشید وبتونیدبه آرزوهاتون برسیدلطفا بر ای منم دعا کنید.ممنون ازشما😊

 23. ناشناس گفت:

  اسکار مضخرف ترین امتحان میرسد به جامعه شناسی

 24. سام گفت:

  اسکار مضخرف ترین امتحان هم میرسد به جامعه شناسی

 25. پرپیا گفت:

  سلام…..میگن میشه بامعدل انتخاب رشته کردوباهاش رفت دانشگاه دفیقامعدل بالای چند میتونه دولتی دربیاد

 26. hamed گفت:

  سلام علیرضا. لینک گروهو میفرستی؟ ممنون میشم

 27. Nilufar گفت:

  نصف گسسته سوالای کتاب بود با همون اعداد. 🙂
  با این حال بازم نمره‌ی کامل نمی‌گیرم. 😐 فکر کنم مشکل از نظام آموزشیِ کشوره. 😐 من که مشکلی در خود نمی‌بینم. 😐

  نمایی از جشن کوچیکِ فارغ‌‌التحصیلیمون:
  این عکس امروز ظهره موقع خرید کیک:

  uupload.ir/files/3dgh_img-20190615-wa0015.jpg

  s4.picofile.com/file/8363678318/VID_20190615_WA0025_1.gif

  این آخری هم کاریه که هر دانش‌آموز با عقل سلیم باید موقع فارغ‌التحصیلی از خودش در کنه.
  موفق باشید بچه‌های انسانی و ریاضی 🌹❤

  • ناشناس گفت:

   ما تممون قرمز مشکی بود تو مینی پارک گرفتیم با چنتاازمعلما…

 28. Razieh گفت:

  سوالای تشریحی جامعه چه وضعشه؟؟؟سوال کم بودواقعا؟؟خداکنه مصححادلسوزباشن!!

 29. فاطمه گفت:

  سلام.نمره ها کی میزارن توی سایت؟اسم سایت میدونید؟

 30. ناشناس ولی اشنا گفت:

  جیگرههههههههههههههههها کجایید

 31. احمد گفت:

  شلام دوستان مشابه امتحانات چ جوری میشن

 32. مهدي گفت:

  سلام ببخشيد چندتا تک ماده ميشه زد؟؟؟؟

 33. مهدي گفت:

  سلام چند تا تک ماده ميشه زد ؟؟؟؟وچجوريه لطفا توضيح دهيد

  • milad4020 گفت:

   سلام دوتا تبصره داریم باید نمره ورقه کتبی امتحانت از 7کمتر نباشه اگه بالا 7باشه میتونی تبصره بزنی

   • ناشناس گفت:

    اگه پایین ۷ بود چی

   • milad4020 گفت:

    درین صورت نمره های مستمر با ورقه نوبت اولت باید بالا باشه باید جوری شه که جمع نمراتت به80 برسه تا تقسیم بر 8 که شد حداقل نمره که دهه بگیری

 34. علی گفت:

  بچه ها شما آزمون کنکور چیا میزنید؟دور دنیا یا چیز دیگههههه

 35. محمدمهدی گفت:

  با سلام و عرض ادب بنده هم یک کنوی هستم و به شما دانش اموزان کنکوری میخوام بگم هیچ چیز دیر نشده مخصوصا برای ما انسانی ها چون دروس حفظی هستند و میشه جبران کرد با استعانت از خدای متعال و مولا علی پیش برید ان شاالله قبول میشد.یاعلی

 36. Math's Lover گفت:

  بچه ها طبق اطلاعی ک دارین تو کنکور چند نفر ریاضی رو زیر صفر میزنن( خود صفر هم باشه) من به شدت به این پاسخ نیازمندم

  • Mahdi گفت:

   من کنکور 95 رو اطلاع دارم که اونم مشاور مدرسه بهمون داد
   در کنکور 95 حدود 210 هزار نفر ریاضی را صفر و زیر صفر زدند( گروه علوم تجربی)
   و در آن سال 11 نفر داشتیم که ریاضی را 100 درصد زدند

 37. مهلا گفت:

  سوال ۶ پاسخنامه گسسته مگه تعداد یال ها ۷ تا نیست ؟؟؟شما نوشتین ۸ تا!!!!

 38. ناشناس گفت:

  تشکر میکنم از طراحان امتحان گسسته واقعا در حد کتاب بود
  امتحان خیلی خوبی بود.

 39. ناشناس گفت:

  تشکر می کنم از طراحان امتحان گسسته واقعا در حد کتاب بود
  وامتحان خیلی خوبی بود .

 40. رضا بخشیان گفت:

  سلام چرا جواب های نهایی درس تاریخ و اصول عقاید از رشته معارف رو نزاشتید لطفا بزارید تا تحلیل کنیم

 41. milad4020 گفت:

  سلام بله چشم برا فارسی 3 درس های درمکتب حقایق. دماوندیه .نی نامه .ربوی جوی مولبان . خوان هشتم . سیمرغ. کباب غآز .آخرین درس .
  برا فارسی 2 درس های قاضی بست . زاغو کبک . پرورده عشق کاوه دادخواه . حمله حیدری .کبوتر طوق دار . قصه عینکم .
  فارسی1 درسهای خسرو . درسایه نخل ولایت .رستم و اشکبوس . بینوایان .
  فقط اینا پرتکرار بودن تو 10سال گذشته هم املا هم تاربخ ادبیات هم مفهوم وهمه چیزاشونو بخونید درسایه دیگرم بخونید اگه کسی دوباره کار داشت درخدمتم. یا حق

 42. .. گفت:

  میگم داداش مهدی شما رشته تون چیه؟چی دوست دارین قبول بشین؟

  • Mahdi گفت:

   بنده تجربی ام …پایینم پاسخ دادم ان شاءالله رادیوتراپی دانشگاه تهران

 43. sara گفت:

  پیامای شمارو میبینم کلا ناامیدو افسرده میشم منکه همش بد دادم درحدقبولی فقط پس تکلیف من چی میشه

  • Mahdi گفت:

   ما یه ضرب المثل داریم که میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس! الانم دیر نشده شما میتونی پشت کنکوری بشینی و از اول تیر ماه یه برنامه ریزی دقیق بکنید و طبق برنامه به پیش برید و یه جورایی از صفر شروع کنین! …چون بعد امتحانات یه جورایی خسته شدید سعی کنین اندک اندک و هفته هقته ساعات مطالعاتی رو افزایش بدید! اگر احیانا خدای نکرده در یه درس هم افتادید میتونید برنامتونو فشرده کنین..همزمان تست بزنین و واسه جبران اون درس بخونین..من خودم ان شاءالله گروهی که ادمین ساخته بعد کنکور میام و اگ دیدم فضای دوستانه ایه میمونم و میتونید رو کمک بنده حساب کنین.. بهرحال من امید وارم که بتونید با تلاش مسمتر و توکل به خدا و برنامه ای دقیق موفق بشوید ان شاءالله

 44. ساجی گفت:

  سلام امسال ازوضع این سوالات نهایی راضی نبودیم چرایه کم به فکر ما نیسین وسطحشو انقد سخت میگیرید من که بعید بدونم بتونم واسه رفتن دانشگاه روی نهایی حساب بازکنم فقط امیدم به کنکوره که ان شالله همه قبول بشن بارتبه های‌بالا ارزوی موفقیت واسه همه دوسان گل دارم

 45. nadi گفت:

  از ما سوالای گسسته رو همراه با پاسخ نامه گرفتن گفتناس ام اس ومده سوال نبرن شما چی دوستان ریاضی؟؟؟،

 46. خواهشا جواب بدید ؟؟؟ گفت:

  اگه تو گسسته ۵.۷۵ بگیری مستمر نوبت دوم ۱۵ پایانی نوبت اول ۱۶.۲۵و مستمرش هم ۱۷ باشه با تبصره میتونم قبول بشم

  • milad4020 گفت:

   سلام اگه نمره هات اینجوری باشه بانمره 11قبولی دیگه تبصره هم نمیخواد .

  • 666 گفت:

   ۱۰.۹۳میشه میانگیش پاس میشی خیالت راحت!

   • مرسی گفت:

    وای واقعااااااااااا مرسی خدایا شکرت راحت شدم اوووووووف

 47. احمد گفت:

  سولات جدمعه شانسیو سخت اورده بود خدا کنه قبول شم

 48. mahdi گفت:

  جامعه خیلی سخت بود

 49. Banoo گفت:

  آقا مهدی من بعد امتحان نهایی گفتم دیگه درس نمیخونم ولی وقتی سخنان واقعا تاثیر گذارتونو دیدم یه حسی منو ترغیب کرد که دوباره شروع کنم بخونم
  خیلی گلی داداشی عزیز

  • Mahdi گفت:

   خوشحالم که سخنان من باعثش شد حالا دیگ نوبت خودتونه که خودتونو نشون بدید
   موفق باشی خواهر

 50. مهتاب گفت:

  بچه ها

 51. اطهر گفت:

  خیلی سخت بود تشریحی ها اگ مث امتحان دی ماه ۹۷بود خیلی خوب بود

 52. دختر زشت گفت:

  جامعه شناسی آسون بود ولی متاسفانه سوال آخر مربوط به فعالیت ها بود و من نتونستم بنویسم

 53. الیاس رخشان گفت:

  جامعه شناسی فقط صفحه ی اخر سخت بود ولی بازم خوبه ۱۷ میگیرم

 54. سامان گفت:

  يه سوال اگه جواب ٢،٣ تا سوال جابه جا بنويسي ولي بعدا شماره سوال عوض كني نمرشو ميدن؟

  • سارا گفت:

   منم همین کارو واس امتحان فلسفه کردم بعد از پدرم که معلمه پرسیدم گف بستگی به دقت تصحیح کننده داره و اگه ندادن میتونی تو اعتراض ورقه ذکر کنی

  • آوا گفت:

   ارع‌من از مراقب پرسیدم

  • محمدمهدی گفت:

   نهعزیزم به عنوان تغلب حساب میشه

   • ناشناس گفت:

    خود مراقب گفت😲😲مراقب خنگ دوتا امتحان همین کارو کردم😐😐

 55. ناشناس گفت:

  لطفا هر کی جواب امتحان جامعه رو داره بزاره

 56. خ گفت:

  پاسخنامه جامع شناسي كوش

 57. امیر گفت:

  براچی پاسخ امتحان گسسته رو نمیزارن

 58. مریم گفت:

  پاسخ نامه گسسته چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا نمیزاری ادمین

 59. علیرضا گفت:

  چرا پاسخ نامه رو نمی ذارید؟امروز امتحان راحتی بود ولی بارم بندی ها افتضاح بود.ما یه درس گراف رو نخونده بودیم

 60. حسن گفت:

  جواب جامعه شناسی پس کو

 61. شادی گفت:

  پس جامعه شناسی رو کی میزارین

 62. Zeri گفت:

  بچها نمره کل ک بدست میاد بعد تقسیم بر چند میکنن؟؟؟؟!

 63. zahra گفت:

  سلام
  آقامهدی واقعاممنون امیدوارم شماهم موفق بشین
  حرفاتون دلگرمی وتلنگری برامن بودکه بیشترتلاش کنم مرسی

  • Mahdi گفت:

   علی مولا پشت و پناهت

   • ... گفت:

    داداش مهدی شما واسه کنکور اماده این؟چی میخاین قبول بشین؟

   • Mahdi گفت:

    مشغول جمع بندی ام عزیز..ان شاءالله اگه خدا بخواد رادیوتراپی دانشگاه تهران

   • .. گفت:

    انشاالله هرچی به صلاحتونه قبول بشین یاعلی

   • .. گفت:

    انشالله هرچی به صلاحتونه قبول بشین یاعلی

   • گفت:

    میشه بگین شماچجوری جمع بندی میکنین؟؟ که همه رو قاطی نکنیم

   • Mahdi گفت:

    من کتاب های مخصوص جمع بندی رو اونهایی رو که لازم بود رو تهیه کرده ام .کتاب زیادی لازم نبود مثلا زیست شناسی من به جای کتاب جمع بندی یه کتاب تست پایه تهیه کردم. همزمان با تست زنی کتابای جمع بندی50 تست منتخب از زیست و 35 تست منتخب شیمی رو باهاش میزنم سعی میکنم یک روز روصرفش کنم(صبح یه آزمون شبیه ساز کنکور از خودم برگزار میکنم و عصر و شب هم بررسی) و دو روز یا یه روز یعدی هم صرف رفع اشکال میکنم اینطوری یه قول شما قاطی هم نمیکنیم و بازده خوبی هم داره البته راه و روش های هرکسی فرق میکنه .اگ روش شما الان بازده خوبی داره همونو برید

   • حسین گفت:

    میگم شما ازمون ازمایشی کجامیرید؟؟ترازتون چندمیشه؟

   • Mahdi گفت:

    حسین داداش دوست ندارم اسم آزمونو بگم اینطوری تبلیغ میشه و واسه بقیه موسسات حقشون ضایع میشه..ولی ترازم 6700 ( میانگین)

 64. Shadi گفت:

  جوابای جامعه شناسی رو بزارید لطفا

 65. Z.a گفت:

  پس جوابای جامعه شناسی کجاس؟

 66. ناشناس گفت:

  جامعه شناسی صحفه اخری سخت بود

 67. سنا گفت:

  جامعه شناسی بزارید

 68. z گفت:

  سلام.پاسخنامه گسسته رو کی میزارید؟؟

 69. ریحانه گفت:

  سلام من واقعا گسسته بنظرم اسون بود خداروشکر امتحانات هم همرو خوب دادیم و به خیر و خوشی تموم شد انشالله کنکور رو هم همینقدر عالی بگذرونید دوستان.مرسی ادمین بابت این مدت جوابارو میذاشتی.دعا کنید واسه همه کنکوریا خوب بدن انشالله جایی ک میخوان قبول شن.

 70. milad4020 گفت:

  سلام خدایییییییییییش امتحان جامعه 3صفحه سومش سخت بود از تشریحی ها شاید 0/25 بگیرم حالا دیگه مهم نیس گذشته ها گذشته از امروز برا کنکور بخونید من پر تکرار ترین سوالای درس ادبیات رو دارم اگه اون درسارو بخونید بالا 50 میزنید اگه کسی خواست بگه بش بفرستم . موفق باشید دوستان

 71. ناشناس گفت:

  پاسخنامه جامعه روبزارین دیگه اه

 72. علی گفت:

  الوو وووپکسی نیست

 73. Zeri گفت:

  بچها من نگرانم معدلم بخاطر سه درس ک بد دادم کم بشه واسه همین انگیزه درس خوندن واسه کنکور ندارم چیکار کنم
  کم میشه یا ن؟😢

  • Mahdi گفت:

   بخاطر اینکه یه امتحان نمره بدی بیارید و ناراحت بشید این خوبه چون واستون میشه یه تجربه که دیگه تکرار نشه..اما عمق فاجعه اینه که اصلا از این فرصت استفاده نکنین و زود جا بزنید سعی کنین اراده و توانمندی های خودتونو دست کم نگیرید الان که میگی معدلت کم میشه مشکلی نیست مهم اینه که یه روحیه رقابت تو خودت ایجاد کنی که تلافی اونو تو کنکور بتونی رتبه خوبی بیاری.. منم امیدوارم که بتونی موفق بشی ان شاءالله

   • Zeri گفت:

    ممنون…منم برای شما بهترین ها رو ارزو میکنم

 74. سارا گفت:

  نظر سنجی دوستان بنظرتون علیرضا ادمین فعلی باید به خاطر تنبلی و از زیر کار در رفتن و سستی در انجام امور محوله باید اخراج بشه؟ گزینه 1 بلی گزینه 2 خیر فعلا به صورت آزمایشی و موقت باقی بمونه

  • 666 گفت:

   شما دیگه خیلی بی چشم و رو تشریف دارین
   از اول امتحانا علیرضا جان جزو به روز ترین منابع بودن وپاسخنامه دروس رو دراختیارتون قرارمیدادن اونوقت شما این جور جوابشو میدین
   جوابا بین ساعت۱۲تا۱۳ قرارمیگیره بعد شما ساعت۱۱اومدی تازه دوقرت ونیمتم باقیه
   خیلی ناراحتی وفکر میکنی کوتاهی میکنه منبعتو عوض کن برویه جاکه زودتر بزاره البته اگه پیداکردی

 75. arsalan گفت:

  بچه ها سلام میدونم چقدر سن نوجوانی بده ..چون با مشکلات عجیبی روبه رو هستید…کنکور نزدیک است به دست پدرتون ..به چشمانه مادرتون نگاه کنین که چه ذوقی برای پیشرفت شما دارند..چیزی نمیگم فقط میدونم خوشحالشون کنین دیگه وقت ناامیدی نیست دیگه حقی ندارین ناامید بشین منم کنکوری خیلی ناامید شدم ولی برگشتم ۱۷روز مونده اگر بخوای رتبه تک هم میاری ..تو این ۱۷رپز پس بخواه…تلاشتو بکن که راحت زندگی کنی ………خدا مظلومه هواست بهش باشه ..دوستش داشته باش و توبه کن ….زندگیتو شروع کن که تووووووووو میتوانییییییی موفق بشی پس بخواههههههه

 76. ناشناس گفت:

  پاسخنامه گسسته چی شد ؟؟؟؟

 77. Zeri گفت:

  سلام خسته نباشید میگم به بچهای انسانی و ریاضی…دوستان ی سوال
  من سه امتحانمو بد دادم ممکنه معدلم کمتر۱۵یا ۱۶باشه؟؟!

  • milad4020 گفت:

   سلام زری خانوم باید به مستمر نوبت دومت نگاه کنی اما مستمر اولتم با نمره ورقه نوبت اولت خیلی تاثیر گذآره اگه این سه درسی رو که بد دادی تو نوبه اول نسبت به الان وضع بهتری داشتی ایشالله معدلت خیلی کم نمیشه یا حق

 78. مهسا(پزشک آینده) گفت:

  برادر مهدی ان شاءالله با این دل پاک و خلوص نیتتون شما هم موفق بشین خیلی خیلی حرف های تاثیر گذاری میزنین امیدوارم که بتونین به امیدخدا رادیو تراپی رو برسین بهش و اینکه از این حرف های قشنگ برامون همیشه بزنین

 79. ناشناس گفت:

  پس پاسخنامه گسسته کجاست

 80. حسین گفت:

  جواب گسسته رو بزار ببینم پاس میشم یا نه

 81. علی گفت:

  چرا جواب هارو دیر میزاری

 82. علی گفت:

  سلام لطفا پاسخنامه جامعه رو بزارید دیگه کارداریم

موضوعات
مطالب اخیر